,,Nie, nie dla wiedzy podróżujemy. Nie po to też podróżujemy, by na chwilę z codziennych trosk się wyrwać i o kłopotach zapomnieć [...] Nie, nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym.” Leszek Kołakowski — Mini wykłady o maxi sprawach

sobota, 17 września 2011

Taiwan & Germany

Ko-Jung z Tajwanu.
TW-335956  kartka prosto z Tajwanu, piękna jest^^ Ko-Jung, napisała, że wysłała kartkę z królikiem ponieważ rok 2011 jest rokiem królika. Pisze też, że nigdy nie była w Polsce ale z tego co wie to jest zimne miejsce. Natomiast Tajwan jest teraz bardzo ciepły, gdyż przez całe wakacje mieli 30 stopni!!
Rzeczywiście, w te wakacje Polska mogła być nazwana całkiem zimnym miejscem. Nawet teraz, mimo iż nie ma przecież jeszcze tak późnej jesieni i siedzę w potencjalnie ciepłym domu, to jest mi strasznie zimno. 
Dziękuję ślicznie za kartkę i pozdrawiam Ko-Jung.

Marlis z Niemiec.
 DE-1038149 Marlis nie pisze wiele. Wysyła mi jedynie pozdrowienia, a więc też pozdrawiam i dziękuję za kartkę.^^
Herbstzeitlose z Niemiec.
DE-1045053 Wątpię aby to było prawdziwe imię mojej adresatki, ale... w kartce mnie pozdrawia oraz opisuje swoją okolice, w której mieszka. Jest do obszar pełen pagórków i dolin oraz farm, z widokiem na Alpy. Kolor zielony jest dominującym kolorem a także jej ulubionym.
Kartka jest śliczna i bardzo za nią dziękuję.:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz