,,Nie, nie dla wiedzy podróżujemy. Nie po to też podróżujemy, by na chwilę z codziennych trosk się wyrwać i o kłopotach zapomnieć [...] Nie, nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym.” Leszek Kołakowski — Mini wykłady o maxi sprawach

sobota, 20 lipca 2013

Reklama, reklama.

Witajcie, nowy dzień, nowa aktywność, nowy post!

Tak jak obiecałam dzisiaj kilka fajnych stron, dzięki którym poznacie ciekawe miejsca, a może i znajdziecie ciekawą opcje na własny wyjazd.

Zaczniemy od blogów osób, które przeżyły już kilka kilometrów w swoim życiu.

********
http://pozornie-zalezna.blog.pl/

Dziewczyna, dla której nie straszny jest złamany paznokieć, i szpilki odeszły w kąt dla lepszych, wygodnych butów! Sama o sobie pisze : "W ciągłym biegu. Jeśli przez miesiąc nigdzie nie wyjeżdżam, to ciężko choruję. Nie do końca wiem czy uciekam, czy gonię." Bloga bogaty w piękne zdjęcia i obfite opisy. Serdecznie polecam.
********

Grupa studentów, którzy postanowili spełnić swoje marzenie jakim było odkrywanie świata. Są już dość znani i podziwiani przez miliony ludzi. Jeżdżą oni bowiem busem, którego własnoręcznie odremontowali. Przejechali już naprawdę wiele, spotkali się z dziesiątkami przeciwności losu, ale mimo wszystko jeżdżą dalej, mało tego organizują wyjazdy i spotkania dzięki, którym i Ty możesz wyruszyć w swoją, być może, pierwszą wyprawę.
********

Chcecie poznać Chiny nie tylko od strony turystycznej? Ale i penetrując każdy, nawet najgorszy, jej kawałek? Zapraszam na bloga Oli, która zamieszkała w Chinach i teraz przedstawia życie w tym pięknym, tajemniczym kraju.
********

Kolejna grupa studentów, pragnących zwiedzić najodleglejsze ziemie, mianowicie Indie! Zaplanowali, uporali się z problemami, spakowali się i wyjechali! A teraz na swoim blogu pozwalają nam przeżywać podróż razem z nimi dzięki szczegółowym opisom i zdjęciom.
********

Teraz przejdę do stron, które nie tylko przedstawiają ciekawe miejsca ale i oferują tanie loty, przejazdy oraz hotele.
********

Zacznę od bloga pary Nowaków, którzy jak to sami określili byli sobie pisani. Ich pasja do podróży pozwala nie tylko zaspokoić własne potrzeby ale i naszą ciekawość. Radzą, ostrzegają, proponują i inspirują. Znajdziecie tam wiele, nie tyko opisów ich własnych przygód, ale i propozycji na ciekawe wyjazdy oraz opcji tanich lotów i noclegów.
********

Ciekawe stosunkowo tanie podróże studenckie do Portugalii. Jeden wyjazd, tysiąc nowych znajomości i milion przygód! Brzmi zachęcająco? Myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej strony:)
********

Typowy i bardzo pożyteczny portal oferujący tanie loty i noclegi. Codziennie prezentujący nowe promocje i opcje korzystnych wyjazdów.
********

Chyba moja ulubiona strona, która oferuje przeloty do przeróżnych krajów w wielu tanich opcjach. Serdecznie polecam z zapoznaniem się ofert:)
********

Na sam koniec fanpage dla "ufejbukowionych":

Fanpage ma na celu oferowanie przez użytkowników ciekawych wyjazdów w różne miejsca i szukanie osób, które by były chętne na taki wyjazd w nieznane z nieznaną osobą. Bardzo ciekawa opcja dla tych co boją się, bądź nie lubią podróżować samotnie. Serdecznie polecam!!

2 komentarze:

  1. O jak miło :) Bardzo dziękuję

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny post, przydatny :)

    dusiabloog.blogspot.com/
    odwdzięczam się za każdy komentarz i obserwację :)

    OdpowiedzUsuń